חללי עבודה בתל אביב: רשימת המומלצים שלנו

התחרות הגוברת בתחום חללי עבודה בתל אביב גורמת ליותר ויותר חברות ומותגים להשקיע בעיר תל אביב ולפתוח מתחמי עבודה נוספים. מהלוקיישנים המבוקשים ביותר כמו מגדל עזריאלי שרונה, מגדלי אלון ועד רמת החייל המרושתת בחללי עבודה משותפים. עם מעל 60 מתחמי עבודה משותפים בעיר נדמה שאין פינה שאי אפשר למצוא בה חלל עבודה משותף שמציע משרדים להשכרה או עמדת אופן ספייס.

אנחת הרווחה נשמעת למרחקים. בתי הקפה והמסעדות בתל אביב, שהורגלו בשנים האחרונות לארח מאות פרילנסרים אשר ישבו שעות מול מחשבים ניידים על כוס קפה, נושמים לרווחה כשעוד ועוד חללי עבודה משותפים נפתחים בעיר בזה אחר זה ויוצרים מצב שבו לפרילנסר או לבעל עסק קטן כבר לא משתלם לשבת בבית קפה, מאחר וחלל עבודה משותף נותן לו את כל ההוצאות בחשבונית אחת, שגם מוכרת למס הכנסה.

יצרנו עבורכם רשימת חללי עבודה מומלצים בתל אביב, שתעזור לכם לבחור את חלל העבודה הבא שלכם:

פריחתם של חללי עבודה בתל אביב בשנים האחרונות

כבר כמעט אין מי שלא מכיר את חללי העבודה, אחרי שחברת WeWork פרצה לחיינו בסערה ושינתה את תחום העבודה מקצה לקצה. חברות בגדלים שונים מעדיפות לחסוך את העלויות הכרוכות בהקמת משרדים באופן עצמאי ולשכור שטחים הולכים וגדלים במתחמי עבודה משותפים, אשר עונים על כל צרכי החברה ובנוסף מספקים כר פורה לנטוורקינג וחיי קהילה, עם שאר השוכרים במתחם.
גם בעלי עסקים קטנים, אשר נבהלים מעלויות המשרדים בעיר, מעדיפים פשוט למצוא משרד להשכרה במתחם עבודה משותף, צעד שיוזיל דרמטית את העלויות, כאשר כל העלויות בחשבונית אחת, שגם מוכרת למס הכנסה. כשכל זה קורה בתל אביב, בירת ההייטק הישראלית, אפשר להבין למה בתי הקפה נושמים לרווחה.

איך הרכבנו את רשימת חללי העבודה המומלצים בתל אביב?

כשהתחרות גוברת, גם התחברות על הבונוסים גוברת וכל חלל עבודה מציע את הבונוסים שלו, כדי למשוך שוכרים איכותיים שיעשירו את המרקם האנושי במתחם. מלבד מחיר כמובן, הכללנו את המיקום, השירות ואת הדירוג והביקורות של כל חלל עבודה בתל אביב.
בחנו גם את שירותי הקהילה והנטוורקינג שהמתחם מעניק ושירותים נוספים כמו חדר כושר, מקלחות, חדרי ישיבות, כיתות לימוד או הרצאות, שירותי הסעדה, אירועים ואבזור המטבח. כל האלמנטים נבחנו בקפידה, כדי ליצור את הרשימה המושלמת עבורכם ולהשאיר לכם את ההחלטה היכן למקם את המשרד הבא שלכם.

לסיכום, עם כמות כזו עצומה של חללי עבודה בתל אביב, אשר נפתחים בתדירות חודשית, כשהמותגים הגדולים ביותר בעולם בתחום חללי העבודה מגיעות לעיר, כל מה שנשאר לכם לעשות זה רק להכנס לאתר CoWork ולבחור את חלל העבודה הבא שלכם, להנות מכל ההטבות שחלל עבודה מציע ולהשאיר את בתי הקפה והמסעדות בעיר פנויים לשרת לקוחות אחרים.