10 טיפים שיעזרו לכם לבחור חדר ישיבות לפגישה הבאה שלכם

גם בעידן שבו רוב הישיבות עברו להיות וירטואליות, בזום או בכלים אחרים, עדיין צריך לפעמים לעשות ישיבות פיזיות. בין אם מדובר בחתימה על הסכם רכש, או בחינת השקעה ממשקיע פוטנציאלי, את כל זה אי אפשר לעשות בפגישות וירטואליות. בחירת חדרי ישיבות יכולה להיות משימה קשה, בעיקר עם השפע שיש היום, בזכות חללי עבודה משותפים המציעים חדרי ישיבות במחיר נוח. איך מוצאים חדרי ישיבות לפי שעה או לפי יום? לפניכם 10 טיפים שיעזרו לכם.

למרות עידן הפגישות הוירטואליות, ישנם דברים שאי אפשר לעשות בפגישה הנערכת און ליין. חתימה על הסכמים למשל, בעיקר הסכמים הדורשים עדים לחתימה. לכן צריך לבחור חדר ישיבות שיוכל לאכלס את הפגישה בנוחות וגם להרשים את הלקוח או את המשקיע הפוטנציאלי.

לבחור חדרי ישיבות לפי מיקום

הדבר הראשון שצריך להחליט זה איפה תתקיים הפגישה. הכלל הידוע בעסקים הוא שכל מה שנחוץ זה מיקום מיקום ומיקום וכל חללי העבודה המשותפים יודעים זאת. לכן אפשר למצוא חדרי ישיבות לפי שעה, או לפי יום, במיקומים מרשימים ביותר אשר יעזרו ליצירת הרושם הנכון. מרחק של חצי שעה נסיעה יהיה סביר, אך לפעמים שווה לנסוע קצת יותר כדי לקבל חדרי ישיבות ברמה יותר גבוהה שיסייעו לסגירת ההסכם.

בחירת חדר ישיבות לפי תחבורה ציבורית קרובה

פגישה מוצלחת מתחילה בהגעה חלקה ומהירה לחדר הישיבות. לכן, המיקום חייב להיות נגיש לתחבורה ציבורית מכל הארץ. לא כדאי לבחור מקום זול אך לא נגיש, כדי שהמשקיע או הלקוח העתידי לא יגרר באוטובוסים, במידה והוא לא מגיע ברכב.
באתר ספייסנטר לדוגמא, זהו אתר המרכז את כל חדרי הישיבות בארץ ובעולם, תוכלו לחפש חדר ישיבות לפי מיקום בצורה נוחה ויעילה בעזרת מפה אינטראקטיבית ולבחור את חדר הישיבות המתאים ביותר עבורכם.

חנייה נוחה וקרובה, רצוי בחינם

משקיע או לקוח שנאלץ לאחר לפגישה אתכם בגלל חיפושי חנייה ממושכים, כבר יתחיל את הפגישה ברגל שמאל. על אותו עיקרון, תשלום גבוה על שעת חנייה יכולה להרוס את הפגישה. לכן רצוי לבחור מקום עם חנייה בהסדר ועם חניון קרוב או אפילו בתוך המתחם עצמו. ככל שהחנייה יותר קרובה וזולה כך כדאי יותר לשכור את חדר הישיבות.

הדירוג שקובע: חדרי ישיבות לפי דירוג גולשים

כמו שלא יוצאים לחופשה בלי לבדוק את הדירוג של המלון, כך לא בוחרים חדר ישיבות לפי שעה בלי לבדוק את הדירוג שלו. קריאת הביקורות יכולה לתת תמונה שונה לגמרי של המקום, עוד לפני שהולכים לראות אותו פיזית. גם בעניין זה אנחנו יכולים לעזור, כשכל הביקורות מופיעות שם וכל חדר ישיבות מדורג בהתאם.

בתמונה: חדר ישיבות ל 8 אנשים במתחם MAPLE HOUSE תל אביב

מה אומרים הגולשים על חדר הישיבות הנבחר?

דירוג זה לא מספיק וכמו שלא בוחרים מלון בלי לקרוא מה אנשים שהיו שם חושבים עליו, כך לא בוחרים חדר ישיבות בלי לקרוא ביקורות של גולשים. חלק מהביקורות יכולות לתת תמונה שונה לגמרי על המקום ולשנות את דעתכם, לכן רצוי להכנס לדף העסקי של חדר הישיבות שבחרתם ולקרוא את ביקורות הגולשים.

ציוד, כיבוד ובונוסים שיש במקום

ישיבה מוצלחת צריכה להתנהל באופן חלק ככל האפשר. עד כמה המקום ערוך לישיבות מרחוק? עד כמה המקום מצויד בכלים כמו מקרן, ציוד שמע, חיבורים נכונים כמו חיבורי HDMI תאורה נכונה למקרים שבהם מוקרנים סרטים. בנוסף, חשוב לבדוק האם המקום מציע כיבוד במהלך הישיבה או שהכיבוד עליכם, ולבדוק גם את סוג הכיבוד שהמקום מציע. במקרה זה רצוי, במידת האפשר, לתאם עם המקום את סוג הכיבוד שיוצע.

שירותיות ואדיבות של הצוות במקום

אחד הדברים שמרשימים לקוחות או משקיעים עתידיים זה איכות השירות שמתקבל במקום. צוות לא שירותי, שלא יודע איך להכניס את הלקוח או המשקיע לפגישה בצורה נכונה, או חוסר תיאום בין הצוות ובניכם יכול להרוס פגישה שיכלה להיות מוצלחת, מאחר שחוק ידוע אומר שיש רק 30 שניות לרושם ראשוני ואין אפשרות להזדמנות שנייה בעניין הזה. חלק מהביקורות שאפשר לקרוא באתר על חדרי הישיבות מכילות גם משוב על איכות הצוות במקומות השונים.

הגודל כן קובע: חדר ישיבות גדול, נקי עם אווירה נכונה

בעיקר בזמן שבו צריך לשמור מרחק אחד מהשני, חדר ישיבות מרווח חשוב במיוחד. חשוב לבחור חדר ישיבות שיכיל את מספר האנשים בנוחות, תוך שמירה על מרחק מתאים, עם אווירה נוחה ומתאימה לפגישה.

עוד דבר שיתרום לאווירה במקום זה שמירה על ניקיון במקום, כולל שולחנות נקיים עם עמדות חיטוי לידיים. כמובן שכיסאות נוחים יעזרו גם הם, כי לצאת מפגישה עם כאב גב זה לא מתכון טוב לעסקה מוצלחת.

בתמונה: חדר ישיבות ענק עד 20 משתתפים במתחם WeBiz מגדלי אלון תל אביב

תנאי התשלום וההזמנה של המקום

בכל עסק ישנן סיטואציות המחייבות פגישה מעכשיו לעכשיו. לקוח השתכנע לסגור עסקה גדולה, משקיע התרשם מהמצגת ורוצה לסגור כאן ועכשיו וכאמור, צריך מקום כדי לחתום על ההסכם. מקום אשר מערים קשיים בתהליך ההזמנה, כמו דרישה להזמנה כמה ימים מראש, הוא לא מקום טוב למקרים בהם צריך לקיים פגישות מעכשיו לעכשיו. עדיף גם למצוא מקום שמאפשר להזמין את חדר הישיבות און ליין. גם תנאי התשלום חשובים פה. מקום שמחייב לקנות בנק שעות מוקצב בזמן או שיש בו מינימום הזמנה טוב אולי לעסקים גדולים שמקיימים פגישות באופן סדיר, אך לעסק קטן שלא מקיים הרבה פגישות, התחייבות לבנק שעות תהיה בזבוז כסף.

אין כמו מראה עיניים: ללכת פיזית ולהתרשם מהמקום

אחרי שנבחרו כמה מקומות פוטנציאליים, הכי טוב זה ללכת פיזית לכל מקום, להתרשם מהאווירה, מהאנשים, מהסביבה ולבחור את המקום הטוב ביותר. זה צריך להיעשות כמה ימים מראש לפני הפגישה, כדי שיהיה אפשר להזמין את החדר בקלות ובנוחות.

לסיכום, בחירת חדר ישיבות או חדר ישיבות לפי שעה, זאת משימה שגם בעידן האונליין, תקבע אם הפגישה תניב חוזה חתום להשקעה או לעסקה גדולה. לכן כדאי להיערך בהתאם ולבחור את המקום הכי טוב לפגישה שלכם. אתר CoWork מזמין אתכם להיכנס ולבחור את חדר הישיבות הבא שלכם.