משרד להשכרה בחלל עבודה משותף – כל היתרונות שכדאי שתכירו

הצורך לצאת מהבית ברור לך עכשיו יותר מתמיד וכבר התחלת לחפש משרד להשכרה. אך העלויות הגבוהות והצורך לדאוג לכל דבר בעצמך הורידו אותך מהרעיון, כי כבר יש לך חדר עבודה בבית. גם אם יש לך משרד וגם אם עד עכשיו עבדת מהבית, כדאי להכיר את היתרונות של משרד להשכרה בחלל עבודה משותף ולהבין למה ואיך זה כדאי לך.

הצורך בשינוי: משרד להשכרה בחלל עבודה

הצורך בשינוי ברור לך. בין אם המשרד שלך בבית וכבר הגיע הזמן לצאת למשרד מסודר יותר ובין אם יש לך משרד שהגיע הזמן לעבור ולעשות שינוי, היתרונות הרבים של משרד להשכרה בחלל עבודה משותף גורמים ליותר ויותר פרילנסרים לעזוב את המשרדים הוותיקים ולמצוא חלל עבודה עם משרד משותף, משרד פרטי או אפילו עמדה באופן ספייס, על מנת להוזיל את העלויות ולהנות מחברה, נטוורקינג ויצירת קשרים שימושיים לעתיד.

כיצד משרד להשכרה בחלל עבודה משותף יכול לעזור לכם

להגיע, להדליק את המחשב ולהתחיל לעבוד, בלי לדאוג לכלום. זה נשמע כמו חלום עבור כל מי שמחזיק משרד באופן עצמאי, אך עבור אלו שמצאו משרד להשכרה שנמצא בחלל עבודה משותף מדובר במציאות יום יומית: פשוט לא צריך לדאוג לכלום. נגמר החלב? כל מה שצריך לעשות זה להגיד למזכירות. צריך לקבל דואר? אין בעיה, תא הדואר שלך שם בשבילך. צריך לארח פגישה חשובה? חללי עבודה רבים מחזיקים גם חדרי ישיבות להשכרה לפי שעה או לפי יום, תלוי באורך הפגישה.

מה שנשאר למי ששוכר משרד בחלל עבודה משותף זה פשוט להגיע ולהתחיל לעבוד. ארנונה? מים? חשמל? הכל כלול. אין צורך לדאוג מחשבון החשמל אחרי שהפעלת את המזגן בקיץ, כי המחיר כבר כולל את החשמל. התחרות בתחום חללי עבודה משותפים גדולה כל כך, שמתחמים רבים מציעים גם חדרי כושר, חוגים ואפילו מקלחות כך שאפשר להרגיש כמעט כמו בבית.

חיבורים שנעשים רק בחלל עבודה משותף

מעבר למשרדים, עמדות אופן ספייס או חדרי ישיבות, חללי עבודה משותפים רבים מציעים גם חיי קהילה. הצורך בחברה ברור, בעיקר כשיוצאים לעצמאות אחרי עבודה כשכירים, ולכן מקומות רבים מציעים הרצאות, סדנאות וחיבורים שאפשר למצוא רק בחלל עבודה משותף.

חברות מסוימות, כמו WeWork למשל, הפכו את הקהילתיות לדרך חיים של ממש ולבסיס לכל הפעילות העסקית שלהן, כשהן מעודדות את השוכרים להיפגש, בין אם בשטחים הציבוריים או בשעות האפי האוור, ליצור חיבורים ולעזור לעסקים אחד של השני באמצעות הפניות הדדיות.

בתמונה: השכרת משרד בחלל עבודה משותף Brain Embassy תל אביב

לסיכום, מעבר לעלויות המוזלות ולעובדה שהכל כלול במחיר, משרד להשכרה בתוך חלל עבודה משותף יכול לתרום לחיי החברה וליצירת קשרים שימושיים, כשלא אחת נוצרות יוזמות ואפילו חברות עסקיות חדשות מאותן שעות האפי האוור. אתר CoWork מזמין אותך לבחור את המשרד הבא שלך ואת חלל העבודה המשותף המתאים לך ביותר.