מה הקטע של חללי עבודה משותפים – המדריך המלא

כל בעל עסק בתחילת דרכו מכיר את הדילמה: למצוא משרד להשכרה, לעבוד מהבית או לשבת בבתי קפה, על כל ההוצאות שבכך? הדילמה נפתרת מהר כשמגלים שבבית קשה מאוד להתרכז, בבתי קפה האוכל תמיד יקר ותמיד רועש ומשרד עולה המון כסף. בשלב הזה מגיעים לבדוק חללי עבודה משותפים ומגלים עולם חדש של אפשרויות, שבו הכלכלה השיתופית דאגה לכך שהכל יהיה כלול במחיר.

הגיע הזמן להוציא את העסק שלך מהבית. כבר אי אפשר להמשיך לנסות להתרכז כשאין אווירה עסקית מסביב. במקום לשבת בבתי קפה רועשים ויקרים, בעלי עסקים רבים מחפשים משרד להשכרה ואז מגלים את רשימת ההוצאות הבלתי נגמרת, שגם השכרת המשרד בשכירות משנה לא תמיד עוזרת. לכן יותר ויותר אנשים מנסים להבין מה הקטע של חללי עבודה משותפים ועוזבים את המשרדים הרגילים לטובת חללים משותפים.

כל ההוצאות בחשבונית אחת: מה הקטע של חללי עבודה משותפים לבעלי עסקים

עלויות אחזקה, חשמל, ארנונה גבוהה הרבה יותר, מזכירות במידת הצורך, שירותי ניקיון- אלו רק חלק מרשימת ההוצאות הבלתי נגמרת שמכיר כל בעל עסק ששכר משרד באופן עצמאי. שלא לדבר על התסכול שנגמר החלב במקרר בדיוק רגע לפני פגישה חשובה ואין איך להגיש קפה ללקוח או למשקיע שעומדים להגיע.

רשימת ההוצאות הזאת הובילה רבים מבעלי העסקים לבחון את האופציה של חללי עבודה, המציעים משרד להשכרה, עמדת אופן ספייס או חדרי ישיבות להשכרה, במחיר שכולל את כל ההוצאות, כולל החלב במקרר. בזכות הכלכלה השיתופית, שמתאפשרת כאשר אנשים רבים משתמשים בחלל אחד, מחיר המשרד או העמדה מתאימים לכל כיס, גם אם העסק שלך בתחילת דרכו, מה שמשאיר לך רק להיכנס למשרד החדש שלך ולעבוד.

הכל כלול: גם נטוורקינג כלול במחיר של חללי עבודה משותפים רבים

אם העסק שלך קיים יותר משנה, סביר להניח שיצא לך ללכת לקבוצות נטוורקינג. הקבוצות האלו עולות כסף רב ולא תמיד מביאות תוצאות. אך הנטוורקינג שקורה במהלך עבודה במשרד בתוך חללי עבודה משותפים קורה באופן טבעי, באזורים המשותפים הרבים הפזורים בכל חלל עבודה כזה: התור למדפסת, אזור העישון או המרפסת המשותפת ואפילו שעת האפי האוור שמקומות רבים מציעים לשוכרים כדי להכיר בעלי עסקים אחרים.

חלק גדול מהחברות המפעילות חללים משותפים, לקחו את הנטוורקינג צעד אחד קדימה ובראש כמובן נמצאת WeWork, שאחד הערכים החשובים של החברה היא קהילתיות. המקומות האלו משקיעים בהרצאות, כנסים, הדרכות ומפגשים יזומים כדי לאפשר לך להכיר בעלי עסקים אחרים במתחם וליצור הפניות הדדיות שיעזרו להגדיל את ההכנסות.

בתמונה: חדר ישיבות ל 8 אנשים במתחם MAPLE HOUSE תל אביב

לסיכום, אם החלטת להוציא את העסק מהבית ורשימת ההוצאות הבלתי נגמרת של משרד עצמאי להשכרה גדולה מידיי עבורך והחלטת לבדוק חללי עבודה משותפים, אתר CoWork מזמין אותך להיכנס ולבחור את חלל העבודה המושלם עבורך.