בי אול ישראל: כל מה שרציתם לדעת על BE ALL

עם יותר מ- 25,000 מר, המתפרשים על פני חמישה מתחמים, רשת בי אול Be All לא עוצרת ומתכננת פתיחת מתחמים חדשים, כולל מתחם ייעודי עבור חברות בתחום הקנאביס הרפואי שעתיד להיפתח בקרוב, הרשת מציגה את ההתרחבות המהירה ביותר בתחום חללי עבודה משותפים, כשהיא מציעה מגוון של משרדים להשכרה, עמדות אופן ספייס וחדרי ישיבות מאובזרים. המאמר הבא יסקור את ההתקדמות המהירה של הרשת.

רק ב-2017 פתחה הרשת הצעירה את המתחם הראשון שלה, וכבר היא ראש בראש עם שחקנים נוספים בתחום חללי עבודה משותפים, ומציעה רמה גבוהה בזכות הסטנדרט הגבוה ומתאימה עצמה לחברות גדולות וגם לעסקים של איש אחד.

נגישות לכולם זה המפתח: Be All מציעה סניפים נגישים

המיקומים של רשת בי אול נבחרים בקפידה, כשהדגש הוא על נגישות הגעה מכל הארץ ועל מתחמים נגישים לכל האוכלוסיות, כאשר מחירי המשרדים מתאימים גם לחברות גדולות וגם לעסקים של איש אחד ותמהיל השוכרים מגוון, על מנת ליצור חיי קהילה וליצור נטוורקינג אמיתי בין השוכרים.

בארבעת המתחמים שלהBE ALL מציעה מלבד עמדות אופן ספייס, משרדים להשכרה או חדרי ישיבות מאובזרים, גם חדר משחקים, אזור לאירועים, מטבחים מאובזרים לחלוטין ובחלק מהסניפים אפשר למצוא גם מקלחות וחדרי כושר, כדי שיהיה אפשר להרגיש כמעט כמו בבית. המחיר, כמובן, כולל את כל ההוצאות והחשבונית מוכרת למס הכנסה.

חיי קהילה ונטוורקינג אמיתי: Be All מציעה קהילה

נטוורקינג, כידוע, הינו ערוץ הפרסום היעיל ביותר, כאשר מקבלים ונותנים הפניות הדדיות, אשר מגדילים את היקף ההכנסות של העסק. קיימות קבוצות נטוורקינג שונות, אשר בהן ניתן לעשות נטוורקינג וליצור קשרים חדשים. אך BE ALL לקחו את הנטוורקינג קדימה, כאשר הם מעודדים בעלי עסקים השוכרים משרדים במתחמיה להגיע להרצאות, להיפגש עם אנשי עסקים אחרים במתחם וליצור קשרים חדשים, אשר לפעמים יוצרים גם מיזמים חדשים לחלוטין, שקשה להגיע אליהם לבד.

הקשרים נוצרים גם באופן טבעי, באמצעות האזורים המשותפים, כמו המרפסות הרחבות, המטבח המאובזר שמתקיימת בו שעת האפי האוור ואפילו בתור למדפסת אפשר להכיר בעלי עסקים משיקים לשלך. כל זה כמובן תורם לתחושת הקהילתיות ומוריד מתחושת הבדידות שמלווה בעלי עסקים של איש אחד, שאין להם את שיחות המסדרון שיש לעובדים שכירים.

הנה רשימת מתחמי העבודה של בי אול - BE ALL ישראל

 1. בי אול מגדלי אלון
 2. בי אול יהודה הלוי
 3. בי אול ארלוזורוב
 4. בי אול מגדל השחר
 • בתמונה: חלל עבודה בי אול מגדלי אלון
  בתמונה: חלל עבודה בי אול מגדלי אלון

  בי אול מגדלי אלון - BE ALL Alon Towers

  יגאל אלון 94, תל אביב, ישראל
  טלפון: 03-7176058
  לא פחות מ14 אלף מ"ר מציע חלל העבודה בי אול מגדל אלון 1, אשר כשמו- ממוקם במגדל אלון, בלב הפועם של ת"א, סמוך לתחנת רכבת השלום (מרכז עזריאלי). חלל העבודה מחולק לשבע קומות, כאשר כל קומה מקוטלגת לפי נושא- חדשנות, מוזיקה, אקולוגיה וכו'. עיצוב הקומות נעשה לפי הנושאים ואת קירות חדרי הישיבות מעטרות דמויות מפתח בהתאם לנושא הנבחר. מתחם חלל העבודה BE ALL מגדל אלון 1 מציע סביבת עבודה ברמה גבוהה מאוד הכוללת: ריהוט חדשני...
 • בתמונה: חלל עבודה בי אול יהודה הלוי
  בתמונה: חלל עבודה בי אול יהודה הלוי

  בי אול יהודה הלוי - BE ALL Yehuda Halevi

  יהודה הלוי 48, תל אביב, ישראל
  טלפון: 03-7176006
  BE ALL הינה רשת מתחמי עבודה המתאימה ליזמים ולחברות. הרשת מציעה עמדות עבודה מודולריות הכוללות עמדות אישיות, מתחמים משותפים ומשרדים סגורים בגדלים שונים. BE ALL יהודה הלוי, הוא הסניף הרביעי של הרשת. הוא ממוקם ברחוב יהודה הלוי בתל אביב, בלב אזור העסקים העירוני. החלל מציע 1000 עמדות עבודה, חלקן באופן-ספייס וחלקן במשרדים פרטיים. בנוסף, סביבת העבודה עוצבה בסגנון אורבני וכוללת מגוון רחב של פיתוחים חדשניים שהוטמעו בחללי עבודה משותפים, כגון: מערכות זיהוי פנים חכמות, מערכת אפליקטיבית לנעילת...
 • בתמונה: חלל עבודה בי אול ארלוזורוב
  בתמונה: חלל עבודה בי אול ארלוזורוב

  בי אול ארלוזורוב - BE ALL Arlozorov

  ארלוזורוב 111, תל אביב, ישראל
  טלפון: 03-7176026
  מתחם BE ALL ארלוזורוב הינו מתחם עבודה חדשני ומרשים המאופיין באווירה ייחודית, ומתאים במיוחד לאלו המעדיפים לעבוד במרכז תל אביב.  המתחם ממוקם ברחוב ארלוזורוב, מאפשר גישה נוחה לכבישים המהירים ונמצא במרחק של כ- 15 דקות הליכה מרכבת מרכז. מתחם ארלוזורוב מציע ליזמים, סטרטאפים וחברות גדולות סביבת עבודה מותאמת אישית, כגון: עמדות עבודה פרטיות, משרדים בגדלים שונים ואף מתחמים נפרדים לחברות גדולות. המרפסת היא גולת הכותרת של מתחם ארלוזורוב. מדובר במרפסת רחבה הכוללת פינות ישיבה שונות, אשר מאפשרות עבודה וקיום פגישות...
 • בתמונה: חלל עבודה בי אול מגדל השחר
  בתמונה: חלל עבודה בי אול מגדל השחר

  בי אול מגדל השחר - BE ALL Hashahar Tower

  אריאל שרון 4, גבעתיים, ישראל
  טלפון: 03-7176056
  מתחם עבודה BE ALL גבעתיים הינו מתחם עבודה חדשני המציע ליזמים, סטרטאפים וחברות גדולות סביבת עבודה מותאמת אישית כגון: עמדות עבודה פרטיות, משרדים בגדלים שונים ואף מתחמים נפרדים לחברות גדולות. המתחם נמצא בקומות ה- 25-26 במגדל השחר המפואר בגבעתיים, על גבול תל אביב ורמת גן. הוא ממוקם בסמוך לצירי תחבורה ראשיים, במרחק דקות הליכה מרכבת מרכז, וכולל אפשרויות חניה. סביבת העבודה במתחם בי אול מגדל השחר היא ברמה הגבוהה בתחום, וכוללת: ריהוט חדשני ומפנק (אפשרויות...

לסיכום, רשת Be All מציגה את הצמיחה המהירה ביותר בתחום חללי עבודה משותפים, כאשר החברה אוחזת ב-5 סניפים, שקמו כולם במהלך השנה הראשונה לפעילותה. החברה מקפידה על מיקומים ניגשים, שאפשר להגיע אליהם בקלות מכל הארץ ועל נגישות בתוך המתחמים והיא מציעה את כל הפינוקים שאפשר לצפות מרשת יוקרתית בתחום חללי עבודה משותפים. אתר CoWork מזמין אותך לבחור את סניף בי אול המתאים ביותר ולהנות ממשרד חדש כבר היום.